DANSKsoft

Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania teleinformatyczne spełniające potrzeby biznesowe Klientów na całym świecie.

0
Zespół DANSKsoft realizował projekty dla Klientów z 5 krajów.
0
Zespół DANSKsoft przepracował ponad 350000 godzin na projektach ICT.
0
Systemy dostarczone przez zespół DANSKsoft przetwarzają miesięcznie miliony danych.
building

DANSKsoft jest spółką informatyczną dostarczającą rozwiązania wspierające bieżącą działalność przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Oferujemy gotowe produkty IT, które dostosowujemy pod indywidualne potrzeby danego Klienta. Tworzymy również od podstaw dedykowane systemy informatyczne wspierające realizację celów biznesowych przedsiębiorstw.

HISTORIA DANSKsoft

DANSKsoft powstało w wyniku konsolidacji projektów i produktów technologicznych dla Klientów biznesowych. Celem DANSKsoft jest oferowanie najwyższej jakości usług i produktów wspierających zarządzanie procesami biznesowymi przedsiębiorstw.

Aby z sukcesem realizować postawione przed spółką cele biznesowe udziałowcy DANSKsoft zaangażowali zespół specjalistów, których zadaniem jest dostarczać najwyższej jakości rozwiązania ICT dla biznesu.

W chwili obecnej działamy w Skandynawii, Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

MISJA

Wspieramy Klientów w realizacji ich celów biznesowych.

WIZJA

Budujemy na całym świecie zespół profesjonalistów, którzy dostarczają Klientom rozwiązania ICT wspierające realizację ich procesów biznesowych.

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Łu3777f6bkasz Olechnowicz

prezes zarządu

Od początku kariery zawodowej związany z zarządzaniem projektami i procesami. Realizował złożone projekty rozwojowe i organizacyjne dla firm z sektorów: budownictwa, telekomunikacji, energetyki i bankowości. Uczestniczył we wdrożeniach systemów B2B (m.in. klasy ERP, CRM). Od kilku lat zaangażowany w tworzenie i rozwój spółek z sektora ICT.

To3777f6bmasz Szczęsny

dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży

Ukończył wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie uczestniczy w kursie Executive MBA w GFKM i Rotterdam School of Management na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. Doświadczenie zawodowe zdobywał min. na stanowiskach project managera oraz dyrektora operacyjnego w City Inspire S.A. zarządzając międzynarodowym projektem nagrodzonym przez Fundację Kaufmanna w San Francisco i przez polską edycję magazynu FORBES oraz pełniąc funkcje kierownika marketingu i dyrektora oddziału na Litwie w PETRO Mechanika S.A. Dodatkowo pełni funkcję doradcy Zarządu Fundacji Polska Innowacyjna oraz Sekretarza w Business Centre Club. 93/140

Tomasz-LabackiŁukasz Umbras-Nichnerowicz

dyrektor działu wytwarzania oprogramowania

Z wykształcenia magister informatyki, ukończył również studia magisterskie w zakresie zarządzania projektami. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu i implementacji projektów ICT oraz 8-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT. Doświadczenie zdobywał tworząc i rozwijając innowacyjne systemy teleinformatyczne, pracując dla dużych firm tworzących i rozwijających oprogramowanie dla dużych klientów biznesowych. Związany był przez 8 lat z liderem rynku systemów VOIP, firmą DATERA S.A. (teraz Aiton Caldwell S.A.). Od stycznia 2014 roku pełni funkcję dyrektora działu IT w Volanto. Odpowiedzialny jest za kreowanie kierunków rozwoju obszaru IT w spółce oraz projektowanie i wytwarzanie systemów informatycznych dla biznesu. Wcześniej współtworzył system CRM dla małych przedsiębiorstw – JellyCRM oraz odpowiadał od strony technicznej za dostosowanie i wdrożenia systemów CRM w firmach z sektora MSP.