Systemy dedykowane

1

 

 

 

 

Jeśli posiadasz zdefiniowaną potrzebę lub problem biznesowy, ale nie istnieje jeszcze rozwiązanie, które mogłoby je zaspokoić przeanalizujemy dokładnie potrzeby Twoje i Twojej firmy, a następnie dostarczymy system skrojony na miarę.

Tworzymy systemy dedykowane pod potrzeby Klientów zarządzając całym procesem – od fazy analitycznej, przez wytworzenie systemu, po testy i wdrożenie.

aplikacje webowe
aplikacje mobilne

Wdrożenia systemów B2B

2

 

 

 

W przypadku konkretnych potrzeb w zakresie wdrożenia systemu B2B pokrywającego potrzeby i konkretne procesy biznesowe wdrażamy gotowe rozwiązania informatyczne – np. systemy klasy ERP, CRM, call-centre (CRM/PBX) czy wspierające realizację procesów logistycznych i produkcyjnych. Oferujemy rozwiązania własne i naszych partnerów po wcześniejszym dostosowaniu ich pod Twoje potrzeby.

systemy klasy ERP, CRM
systemy produkcyjne i logistyczne
systemy finansowo-księgowe
systemy dla call-centre

Team as a service

 

 

 

Jeśli posiadasz pomysł na system informatyczny lub masz jakąkolwiek inną potrzebę w zakresie ICT, a nie masz zasobów to rozwiązanie skierowane jest do Ciebie. Dostarczymy dedykowany zespół, kompetencyjnie dostosowany pod Twoje potrzeby, który zrealizuje od początku do końca projekt lub rozwiąże postawiony przed nim problem. Zespół ten może się składać z programistów, architektów, konsultantów, analityków czy kierownika projektu – wszystko zależy od Twoich potrzeb. Przez cały okres projektu zespół ten dostępny jest na wyłączność.

zespół ds. systemów B2B
zespół ds. e-commerce
zespół ds. rozwiązań mobilnych

Konsulting IT

 

 

 

Czasami potrzebujesz wsparcia doradczego w zakresie analizy technicznej i biznesowej (przed i w trakcie realizacji projektów). Świadczymy zarówno usługi analizy mającej na celu stworzenie dokumentacji systemów informatycznych jak i usługi audytów – kodów źródłowych, wydajności i bezpieczeństwa aplikacji.

analiza biznesowa i techniczna
audyty aplikacji
audyty bezpieczeństwa